Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Jdu poprvé na masáž... 

Gratuluji k rozhodnutí vyzkoušet masáž! 

Aby byl Váš první zážitek co nejpříjemnější, zde je seznam věcí, které byste si mohli s sebou na masáž vzít: 

Pohodlné oblečení: Ideální je vzít si volné a pohodlné oblečení, které budete chtít mít na sobě po masáži.  

Poukaz na masáž: Pokud jste dostali masáž jako dárek, nezapomeňte si vzít poukaz, který Vám byl vydán. 

Šperky a hodinky: Před masáží se doporučuje sundat šperky a hodinky, abyste si zachovali co nejvíce pohodlí během procedury. 

Mobilní telefon: Pokud nechcete být rušeni, můžete si mobilní telefon nechat vypnutý nebo ve zvukově utlumeném režimu.

Vlasy a make-up: Pokud máte dlouhé vlasy, můžete použít sponky či gumičky, aby  vlasy nepřekážely během masáže. Pokud máte make-up, můžete zvážit odstranění make-upu z obličeje před masáží.

Přání ohledně tlaku a preferencí: Před masáží můžete s masérem konzultovat své preference ohledně tlaku a oblastí, na které byste se chtěli zaměřit. Pokud nosíte kontaktní čočky, doporučuje se jejich vyndání před masáží, pokud budete ležet v poloze na břiše. 

Důležité zdravotní informace: Pokud máte nějaké zdravotní potíže, alergie nebo omezení, je důležité toto před masáží sdělit masérovi, aby mohl přizpůsobit postup vašim potřebám. 

V salonu je dispozici vybavení, jako jsou ručníky, oleje a další materiály potřebné k masáži. Nicméně, pokud se cítíte lépe, že si s sebou vezmete něco ze seznamu, určitě to není na škodu. Klíčové je cítit se pohodlně a uvolněně, aby masáž byla co nejefektivnější.  

Nemáte-li odvahu přijít sami, přijďte s někým blízkým, který na vás může po dobu vaší procedury počkat v recepci na pohodlném gauči. 


 


 

Jak se na masáž připravit? 

Připravit se na masáž může být skvělým způsobem, jak získat z tohoto relaxačního zážitku co nejvíce. Zde je několik tipů, jak se na masáž připravit:

Vyberte si druh masáže: Existuje mnoho různých druhů masáží, každý s odlišnými technikami a účinky. Před rezervací masáže si přečtěte o různých typech masáží a vyberte si ten, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám a preferencím.

Rezervace a časové plánování: Zarezervujte si masáž s dostatečným předstihem, abyste měli dostatek času na přípravu a příjemnou přestávku po masáži. Vyberte si také čas, kdy se budete cítit nejvíce uvolněně. Počítejte prosím také s tím, že odpolední termíny bývají dlouho dopředu obsazené.

Komunikujte s masérem: Před masáží je důležité se s masérem poradit o svých představách, potřebách a případných zdravotních omezeních. To mu umožní přizpůsobit masáž Vašim potřebám. Zároveň se během masáže nebojte sdělit, že je Vám něco nepříjemné nebo že to bolí.

Hygienická příprava: Před masáží je vhodné dát si sprchu, abyste měli čistou pokožku. Pokud máte dlouhé vlasy, svažte si je, aby při masáži nepřekážely. 

Převléknutí: Na masáž si vezměte pohodlné oblečení, které se snadno svléká a obléká. 

Relaxace a psychická příprava: Ideálně se před masáží  snažte uvolnit a odpočinout si. Vypněte si mobilní telefon, poslechněte si klidnou hudbu nebo si přečtěte něco uklidňujícího. Totéž platí následně po masáži, kdy by měl následovat odpočinek, čili žádná fyzická ani psychická námaha.

Pitný režim:  Po masáži je  dobré doplnit tekutiny. 

Návštěva toalety: Před masáží navštivte toaletu, abyste se mohli plně soustředit na zážitek bez nutnosti přerušení.

Zbytek času: Přijďte na masáž včas, abyste měli čas se uvolnit a připravit se na zážitek. Případné zpoždění by mohlo zkrátit Váš čas na masáž.

Otevřená mysl: Přistupujte k masáži s otevřenou myslí a bez očekávání. Každá masáž je individuální a může se lišit v závislosti na masérovi a na Vás samotných.  Příprava na masáž by měla být příjemným procesem, který Vám umožní plně si užít relaxaci a péči o své tělo. V salonu je vytvořeno  klidné a příjemné prostředí pro Vás, abyste mohli získat co nejvíce z tohoto uklidňujícího zážitku. 

Pokud máte nějaké zdravotní indispozice, je důležité o tom informovat svého maséra před masáží. To je zásadní, aby byla masáž přizpůsobena Vašemu stavu a nebylo ohroženo Vaše zdraví. Některé zdravotní stavy mohou ovlivnit, zda můžete podstoupit masáž, nebo mohou mít vliv na typ masáže nebo techniky, které jsou vhodné. Zde je seznam některých zdravotních stavů, o kterých byste měli informovat svého maséra: 

Těhotenství: Pokud jste těhotná, je důležité informovat maséra, protože některé typy masáží a polohy na masáži mohou být pro těhotné ženy nevhodné. Existují speciální masážní techniky navržené pro těhotné ženy, které jsou bezpečné a příjemné. 

Kardiovaskulární problémy: Pokud trpíte srdečními problémy, vysokým nebo nízkým tlakem nebo jinými kardiovaskulárními problémy, je důležité, aby masér věděl, abyste mohli dostat vhodnou a bezpečnou masáž.

Zranění, zlomeniny nebo chirurgické zákroky: Pokud máte nedávné zranění, zlomeninu nebo jste prodělali chirurgický zákrok, informujte maséra, aby mohl přizpůsobit masáž Vašemu stavu a zamezil zhoršení.

Kožní problémy: Pokud máte nějaké akutní kožní problémy, jako jsou infekce, vyrážky nebo podobné stavy, je důležité o tom informovat maséra, protože v tomto případě jsou masáže kontraindikací!

Chronické bolesti nebo onemocnění: Pokud trpíte chronickými bolestmi, artritidou nebo jinými dlouhodobými onemocněními, informujte maséra, aby mohl lépe porozumět Vašim potřebám a přizpůsobit masáž tak, aby Vám co nejvíce pomohla.

Alergie: Pokud jste alergičtí na určité látky nebo máte alergie na vůně, informujte maséra, aby byl schopen vybrat vhodné produkty pro masáž.

Výhřez disku nebo jiná svalová nebo nervová onemocnění: Pokud máte nějaké svalové nebo nervové problémy, může masáž být přizpůsobena tak, aby nepoškodila vaše zdraví.

Je důležité být otevřený a upřímný ohledně svého zdravotního stavu. Masér má zájem na Vašem pohodlí a bezpečí, a proto je schopen přizpůsobit masáž Vašim potřebám a omezit riziko komplikací. Sdílení informací o Vašem zdraví bude pro vás oba prospěšné a zajistí, že Vaše masáž bude příjemným a bezpečným zážitkem. 

Na masáž či jakoukoliv jinou proceduru nikdy nechoďte těsně po jídle. Pokud máte hlad, dejte si jen něco lehkého. Samozřejmostí je absence jakýchkoliv návykových látek včetně alkoholu. Pokud se po zdravotní stránce necítíte dobře (horečnaté či virové onemocnění, u žen silná menses ..) zavolejte nebo napište sms a domluvíme jiný termín. Pokud si nejste jistí, zda Váš zdravotní stav proceduru dovoluje, neváhejte zavolat nebo napsat e-mail.

Během masáže se nebraňte projevům úlevy (slzy, vzdychání, spánek...). Uvolníte tím vnitřní napětí, což se poté odrazí na vašem těle. A vy jste se přece přišli napětí zbavit.


Jak vyřešit, když zapomenu a na domluvený termín se bez omluvy nedostavím?

Situace, kdy nepřijdete na domluvenou proceduru a neomluvíte se nejdéle 24 hodin předem, je pro mě jako maséra nepříjemná. Chápu, že se může stát jakákoliv nepředvídatelná situace. Pokud ale opravdu "jen" zapomenete, pak budete muset částku za proceduru uhradit. Z dárkových poukazů se částka automaticky odečítá. Respektujte, prosím, mou práci i můj čas, který je stejně cenný jako Váš i ostatních klientů, na které může mít toto také negativní dopad. Jak vyřešit, když mi propadne dárkový poukaz?

Pokud máte dárkový poukaz, který jste nestihli vyčerpat v době jeho platnosti, neznamená to, že ho již nebudete moci čerpat. Uhradíte pouze jednorázový poplatek 200,- Kč a poukaz můžete využít.

Lze platit kartou?

Bohužel kartou platit nelze. Platit lze v hotovosti, převodem na účet nebo přes QR kód.  Platba převodem na účet musí být uskutečněna před provedením procedury.  Bankovní spojení naleznete v záložce Kontakt, přednastavené QR kódy v záložce Rezervace a platby.

Popis procedur 
 

Relaxační/regenerační masáž - prastará metoda, kterou lidé využívají k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. Masáže jsou určeny pro lidi se sedavým zaměstnáním, pro sportovce, pro lidi s jednostrannou zátěží těla, lidi s bolestmi zad nebo trpící stresem a nedostatkem energie, Masáž odstraňuje únavu, migrény, otoky. Působí proti stresu. Podporuje lymfatický oběh a nervový systém. Zmírňuje napětí svalů, bolest. Urychluje vylučování odpadních látek z těla. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Neocenitelné jsou při regeneraci sil a odstraňování pocitů únavy. Zlepšují krevní a mízní oběh, kloubní pohyblivost a příznivě ovlivňují psychický stav. Přispívají k celkově lepšímu vzhledu a zpomalují vznik takových příznaků organismu, jako je tvorba vrásek a zhoršený stav kůže a podkoží. Masáž je nevhodná v případě jakéhokoliv onkologického onemocnění, při kožních onemocněních (vyrážky, ekzémy..), při akutních stavech (horečky, infekce..), křečových žil.

Masáž horkými lávovými kameny -  tato masáž patří mezi nejluxusnější a nejpříjemnější. Svými relaxačními a regeneračními účinky jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Zajistí vám příjemnou relaxaci, uvolnění a mnohdy vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Prožijete opravdu mimořádný zážitek, uklidníte mysl i tělo. Tato masáž zároveň odstraňuje bolest, svalové křeče, zlepšuje krevní oběh a metabolismus. Teplo a vibrace kamenů působí na energetické cesty, odstraňují v nich blokace a rozprodí energii po celém těle. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Jedná se o starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této masáži se používá 53 hladkých lávových kamenů, které se nahřívají ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Součastně probíhá masáž těla teplým olejem a dvěma kameny, které drží masér v ruce. Teplo prostupuje hluboko do celého těla, kde způsobí úplné uvolnění a nabití organismu. Masáž není vhodná pro lidi, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly nebo silná kožní onemocnění.

Medová detoxikační masáž - Cílem této masáže je obnovení původní přirozené detoxikační schopnosti organismu. Na záda je nanesen teplý med, který se vpravuje do pokožky zvláštními hmaty podobnými pumpování či vysávaní. Medová masáž organismus bohatě vyživuje. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh, působí proti revmatickým potížím, artróze, kloubním a plísňovým onemocněním, depresím a menstruačním bolestem. Při masáži med vlivem napětí a pod tlakem z těla vytahuje škodlivé látky až z hloubky tělesných tkání. Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Odplavením toxinů tak posiluje organismus a předchází vzniku různých nemocí. Pomůže při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy, trávícími obtížemi, při revmatismu, při depresích, při slabostech, zotavování po operacích. Nedoporučuje se osobám trpícím alergií na med, s citlivou pokožkou, rankami nebo oděrkami na těle a při velmi silném ochlupení pokožky.

Horká čokoládová masáž a zábal - ˇčokoládová masáž je perlou mezi relaxačními masážemi a zkrášlujícími procedurami. Je jednou z nejvíce uvolňujících a nejsmyslnějších. Procedura na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 20000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je toto způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmanizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na nervové zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Po této masáži se člověk cítí uvolněně a svěže. Vítejte ve světě luxusní péče...