Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Jdu poprvé na masáž. Co si mám s sebou vzít? 

Pokud jste se rozhodli jít na masáž, ať už proto, že Vás něco bolí nebo prostě chcete jen relaxovat, stačí si objednat termín. Už při objednávání se Vás zeptám na Váš zdravotní stav a podle toho doporučím, co pro Vás konkrétně bude nejlepší. S sebou, krom dobré nálady, si nemusíte brát nic. Vše, co budete potřebovat máte v salonu k dispozici v ceně každé procedury. 

Jak se na masáž připravit? 

Na masáž či jakoukoliv jinou proceduru nikdy nechoďte těsně po jídle. Pokud máte hlad, dejte si jen něco lehkého. Samozřejmostí je absence jakýchkoliv návykových látek včetně alkoholu. Pokud se po zdravotní stránce necítíte dobře (horečnaté či virové onemocnění, u žen silná menses ..) zavolejte nebo napište sms a domluvíme jiný termín. Pokud si nejste jistí, zda Váš zdravotní stav proceduru dovoluje, neváhejte zavolat nebo napsat e-mail. 

Jak vyřešit, když zapomenu a na domluvený termín se bez omluvy nedostavím?

Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte a min. 24 hodin předem se neomluvíte, a pokud se to stane poprvé, nic se neděje a domluvíme jiný termín. Jsme jenom lidé a to že zapomenete se prostě stát může. V případě, že by se však tato situace opakovala, potom už částku za domluvenou proceduru budete muset uhradit.  Z dárkových poukazů se částka automaticky odečítá. 

Lze platit kartou?

Bohužel kartou platit nelze. Platit lze v hotovosti nebo převodem na účet.  Platba převodem na účet musí být uskutečněna před provedením procedury.  Bankovní spojení naleznete v záložce Kontakt.